Finval 555 Sport Angler

NAUTIGE. UURIGE. AVASTAGE

two man fishing at Finval boat

Paadist

Finval 555 Sport Angler on ideaalne lahendus võistlejatele. Erakordselt võimsa konstruktsiooni ja suurepärane merekindlusega kaater mis on varaustaud
kõige vajalikuga. Mugavus, praktilisus ja kiirus. Ühest püügipaigast teise liikumine sujub kiirelt, paat on võimeline arendama kiirust üle 80 km/h. Mahukad vee ja niiskuskindlad panipaigad on paigutatud arvesse võttes just kalaastajate soove ja vajadusi. Suurepärane lahendus on kuni 2,7 meetri pikkuse ritvade hoidmiseks mõeldud panipaigad. Kaater on varustatud kalade elus hoidmiseks veemahutitega, tagades kaladele elus püsimise. Vastavalt oma soovile ja maitsele saate tellida hulgaliselt lisasid. Alustades elektroonikast ja lõpetades LED valgustitega.

Pikkus 5.5 m
Laius 2.28 m
Püügiplatvormi laius 1.83 m
Parda kõrgus 635 mm
Süvis 390 mm
Tõusunurk 19°
Kaal (tühikaal) 760 kg
Kandevõime 640 kg
Mootori võimsus 150 hp
Paadikere materjal AlMg 4,5 Mn (5083)
Materjali paksus (põhi) 4 mm
Materjali paksus (pardad) 3 mm
Maksimaalne inimeste arv pardal 3
Kütusepaak 125 l
Veemahutid (vöör/ahter) 86/110 l
Ridvalaegas (kogus/pikkus) ridvale 10 / 2.7 m

VARUSTUS

Martin meier

Asutaja ja tegevjuht
Finval 555 Sport Angler on ideaalne lahendus võistlejatele. Erakordselt võimsa konstruktsiooni ja suurepärane merekindlusega kaater mis on varaustaud kõige vajalikuga. Mugavus, praktilisus ja kiirus. Ühest püügipaigast teise liikumine sujub kiirelt, paat on võimeline arendama kiirust üle 80 km / h. Mahukad vee ja niiskuskindlad panipaigad on paigutatud arvesse võttes just kalaastajate soove ja vajadusi. Suurepärane lahendus on 2,5-st kuni 2,7 meetri pikkuse ritvade hoidmiseks mõeldud panipaigad. Kaater on varustatud kalade elus hoidmiseks veemahutitega, tagades kaladele elus püsimise. Vastavalt oma soovile ja maitsele saate paigaldada lisasid. Alustades elektroonikast ja lõpetades LED valgustitega.
martin meier

Finvalile parim

Päramootorid

Päramootorid

Elektroonika

Kalaleidjad, kaardiplotterid j.p.m

Trolling

Elektrimootorid ja vööriankrud

Tarvikud

Veele ja paati

Hind alates: 21450€

Kontakt

Telefon

+372 50 49 086

e-mail

paadiretk@paadiretk.ee

Asukoht

Miiduranna sadam

kirjuta meile

English EN Estonian ET
0
Ostukorv