Tere Tulemast Finval maailma!

Miks valida Finval?

Finval paadid - kiired, mugavad ja stabiilsed. Loodud liikumiseks nii sisevetel, kui merel. Paatide juures on paljuski silmas peetud kalastajate soove ja vajadusi. Lisatud on ohtralt detaile, andes paatidele uue olemuse teiste samalaadsete paatidega võrreldes. Paatide juures on võimalik valida, erinevate mootorite, paadi värvi, kajaloodide, plotterite, stereosüsteemi ja veel paljude lisade vahel. Kogu paadi lõpliku komplekteerimise võtavad enda peale oma ala spetsialistid ja panevad paadi kokku täpselt Teie soove arvesse võttes. Kõik Finvali mudelid on välja töötatud arvestusega, et iga detail on asetunud oma kohale. Kõik panipaikade ja lisade asukohad on eelnevalt hoolikalt läbi mõeldud. Paat on kalastajale ülesse ehitatud võimalikult mugavaks ja käepäraseks.

Paadi vastupidavus ja sellest tulenevalt pikk kasutusaeg tuginevad ennekõike paadi kere tugevusele. Kere on paatide juures kõige keerulisem ja kallim konstruktsioon. Sellegipoolest ei peida me oma paatide viimistluse all peidus olevat, sest oleme kindlad, et avatus lisab usaldst meie toodete vastu. Olenemata mudelist anname Finval paatide korpustele 10 aastase garantii, kinnitamaks meie toodngu kõrget kvaliteeti.

Finvali paatide juurde kuuluvad iseenesest mõistetavalt kõrged ohutus ja turvalisusnõuded. Paadi kere tühimikud on täidetud kvaliteetse ujuvust suurendava vahuga, mis on vastupidav nii niiskusele, kui veele. Paadi ujuvus on viidud sellise piirini, et paat säilitab stabiilse ujuvuse isegi pooleni veega täitununa ja ei vaju kreeni.

Saamislugu

Vobla Marine ja Boatworld pakuvad kalastuspaatide tippklassi Finvali ametlik maaletooja Vobla Marine ühendas jõud Boatworldiga, et tuua Eesti kalameesteni kalastuspaatide absoluutne tipptase Finnval. Spinningupüügi maailmameister Martin Meier hakkas Finnvali paate maale tooma, sest need on viimse detailini läbimõeldud, et harrastuskalastaja saaks oma hobist maksimaalse naudingu. Kalastuspaat meie vetes püügiks peab olema stabiilne, madala süvisega, vastupidava alumiiniumkerega ja muidugi kiire. Lisaks erinevad panipaigad varustusele ja akvaarium kala elusana hoidmiseks, korralik plotterisüsteem, elektrimootor, ridvahoidjad ja muu vajalik – Finnval vastab kõigile nendele tingimustele. Finnvali tippklassi paadikomplekti paneb Eestis iga kalamehe soovide kohaselt kokku pikaealise kogemusega Boatworld. Nii saab ostja kindel olla, et tema paat valmib Eesti parimate meistrite käe all. NB! Tasub silmas pidada, et vaid ametliku edasimüüja käest ostes kehtib paatidele tehasegarantii. Eestis on ainus ametlik maaletooja Vobla Marine OÜ

Finval boat estonia dealer

Võta Meiega Ühendust

English EN Estonian ET
0
Ostukorv